Ponad 100 milinonów fototapet do biura i salonu, kuchni, łazienki oraz pokoju dla dziecka.

dział obsługi klienta: 530 981 639

Współpraca

Jesteśmy niezależnym producentem dekoracji ściennych, w tym fototapet. A nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualny jak również dystrybutorów zajmujących się szeroko rozumianym wykończeniem wnętrz.

Pośrednicy nawiązujący współpracę z serwisem www.dekoracjascian.com nie muszą posiadać doświadczenia związanego z fototapetami. Zapewniamy pełne przygotowanie oraz gwarantujemy stałe wsparcie. Oferujemy fachowe doradztwo dotyczące projektów jak i wykonania w przypadku niestandardowych rozwiązań architektonicznych (wnęki, skośne sufity, itp.)

Nasze fototapety i dekoracje ścienne idealnie sprawdzą się w domach i mieszkaniach. Są również atrakcyjnym rozwiązaniem do biur, przychodni lekarskich, gabinetów stomatologicznych, lokali gastronomicznych takich jak puby, kawiarnie, restauracje oraz hoteli i pensjonatów. Stanowią niezwykłą dekorację przedszkoli, szkół, czy sal zabaw. Fototapety sprawdzą się również jako efektowne dekoracje stoisk targowych.

SPRZEDAŻ
Naszymi partnerami są architekci, dekoratorzy wnętrz, firmy remontowe, sklepy meblowe, stolarze, sklepy z materiałami do wykończenia i dekoracji wnętrz oraz szklarze.

Jeśli jesteś jednym z nich nawiąż z nami współpracę. Nie musisz nic inwestować, ale możesz poszerzyć swoją działalność o bardzo atrakcyjny produkt jakim są fototapety i dekoracje ścienne.

MARKETING
Decydując się na współpracę z nami masz zapewnione wsparcie marketingowe. Dostarczymy Ci wzorniki oraz materiały promocyjne (ulotki, rollupy, banery).
Aby ułatwić sprzedaż oraz składanie zamówień udostępnimy serwis no name.

KORZYŚCI

1. Zdjęcia i grafiki z bazy ponad 100 000 000 obrazów
2. Wysoka jakość wydruków i materiałów.
3. Szybkie terminy realizacji.
4. Wsparcie techniczne, graficzne i marketingowe.
5. Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe.
6. Atrakcyjny system rabatowy.

ZAMÓWIENIA
Wszystkie fototapety i dekoracje produkujemy na wymiar i indywidualne zlecenie. A realizacja zamówienia dzieli się na kilka etapów: wybór zdjęcia/grafiki, przygotowanie przez grafika materiałów do druku, wydruk , dostarczenie gotowego produktu.

MONTAŻ
Nasi doświadczeni montażyści na zlecenie mogą wykleić fototapetę na ścianie u klienta lub w przypadku dostarczenia materiału do pracowni nakleić naklejkę na płycie meblowej lub szkle.

 
Masz pytania? Napisz do nas.
x
Formularz kontaktowy