Ponad 100 milinonów fototapet do biura i salonu, kuchni, łazienki oraz pokoju dla dziecka.

dział obsługi klienta: 530 981 639

Pomoc / FAQ

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

W naszych GALERIACH możesz wyszukać zdjęcie spełniające Twoje oczekiwania. A korzystając z kreatora możesz samodzielnie wykadrować obraz, obliczyć cenę oraz złożyć zamówienie. Na podstawie Twojego kadru i opisu przygotujemy produkt zgodny z Twoimi wytycznymi. Otrzymasz od nas wiadomość z danymi do przedpłaty oraz podsumowaniem zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty, zamówienie zostanie wysłany na wskazany przez Ciebie adres.

CZY ISTNIE MOŻLIWOŚĆ ZMIANY KOLORU LUB RETUSZU ZDJĘCIA?

Oczywiście, w naszym kreatorze znajdziesz opcję zmiany koloru zdjęcia oraz odbicie lustrzane. Aby wprowadzić więcej zmian, opisz je dokładnie w komentarzu do zamówienia. Po otrzymaniu tych informacji Sprzedawca skontaktuje się z Tobą, aby ustalić szczegóły zamówienia. Koszt takiej usługi jest ustalany indywidualnie.


JAK ZNALEŹĆ ZDJĘCIE O OKREŚLONYM MOTYWIE I TEMATYCE?

W naszych GALERIACH jest ogromny wybór wzorów i motywów - na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ułatwieniem w szukaniu jest podział na kategorie i podkategorie oraz opcja podobne zdjęcia, dzięki którym wyszukiwanie grafik jest jeszcze łatwiejsze. Na stronie znajduje się wyszukiwarka, która może również posłużyć do znalezienia odpowiedniej fototapety. Wystarczy wpisać słowo kluczowe, które najtrafniej będzie opisywać to, czego szukasz.

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ WYDRUK Z MOJEGO ZDJĘCIA?

Wspomnienia z wakacji, ślub, chrzest, może jakieś inne ważne wydarzenie w Twoim życiu? Teraz możesz je zachować nie tylko w komputerze, ale również na fototapecie lub obrazie. Przyślij do nas swoje zdjęcie, a my zadbamy o to, aby te piękne chwile utrwalić w dużym formacie.

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZAPŁACIĆ ZA ZAMÓWIONY TOWAR?

W serwisie www.dekoracjascian.com oferujemy produkty wykonane wyłącznie na indywidualne zamówienie i pod konkretny wymiar określony przez Ciebie, dlatego konieczne jest opłacenie zamówienia przed rozpoczęciem jego realizacji. Płatności za usługi możesz dokonać na dwa sposoby: za pośrednictwem systemu PayU lub tradycyjnym przelewem bankowym. Dane do przelewu znajdziesz w zakładce "sposoby płatności".

JAKI JEST CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA?

Czas realizacji zamówień staramy się zamknąć w ciągu 3-5 dni roboczych licząc od zaksięgowania wpłaty. Podany czas nie obejmuje czasu dostawy - w przypadku wysyłki kurierskiej należy doliczyć 1-2 dni robocze.

JAK PRZYGOTOWANY JEST WYDRUK DO MONTAŻU?

W przypadku dużych powierzchni,wydruk dzielony jest na kilka rolek z zakładem 2cm, aby grafika nie rozchodziła się po naklejeniu fototapety na ścianę.

JAK NAKLEJAĆ OTRZYMANY WYDRUK ?

Grafiki produkowane na zamówienie są na tyle specyficznym produktem, że najważniejszą sprawą jest dokładne zapoznanie się z instrukcją klejenia danego materiału.

CZY I KOMU MOGĘ ZLECIĆ MONTAŻ GRAFIKI?

Skontaktuj się z nami i dowiedz o możliwość umówienia montażu przez fachową ekipę. Cena takiej usługi ustalana jest indywidualnie i zależy od wielu czynników.

A CO JEŚLI OTRZYMANY PRODUKT MI SIĘ NIE SPODOBA I CHCIAŁBYM GO WYMIENIĆ NA INNY?

Zamówiona grafika będzie wyprodukowana specjalnie dla Ciebie i na określony przez Ciebie wymiar. Dlatego ważne jest, aby zakup był dobrze przemyślany, ponieważ w takim przypadku nie będzie możliwości zwrotu lub wymiany na produkt z inną grafiką.

CO ZROBIĆ, GDY TOWAR JEST NIEZGODNY Z ZAMÓWIENIEM?

Jeśli cokolwiek jest nie tak z zamówionym towarem koniecznie jak najprędzej skontaktuj się ze sprzedawcą telefonicznie lub mailowo. Postaraj się dokładnie opisać swoje uwagi, dobrze jeśli możesz zrobić zdjęcia. Bądź spokojny – załatwimy wszystko tak, żeby żadna ze stron nie była poszkodowana. Warto od razu zaznaczyć, że kolory zdjęcia widziane na monitorze mogą różnić się nieznacznie od rzeczywistych kolorów na wydruku. Kolory na ekranie „świecą” natomiast na wydruku nie, dlatego nasze oko może nieco inaczej je widzieć. Drobne odstępstwa od nasycenia kolorów mogą wynikać również z użytych materiałów. Dla przykładu kolory zupełnie inaczej przedstawiają się wersji błyszczącej i matowej. Zatem nieznaczne różnice w nasyceniu kolorów czy ich odcieniu nie czynią „towaru niezgodnym z zamówieniem”.

JAK WYGLĄDA PROCEDURA EWENTUALNEJ REKLAMACJI?

Przed montażem, należy rozwinąć wszystkie części (bryty) grafiki i dokładnie sprawdzić zgodność z zamówieniem oraz poprawność wykonania: wymiary, ilość brytów, dopasowanie poszczególnych części wydruku, laminat, jakość grafiki. Wszelkie niezgodności należy zgłosić przed wykonaniem montażu. Grafik produkowanych  „na wymiar” nie można zwrócić poza uzasadnionymi wadami w produkcji. Wydruki które zostały już zamontowane nie podlegają reklamacji.

CZY WYDRUKI SĄ ODPORNE NA ŚCIERANIE I WILGOĆ?

Odporne na ścieranie, wilgoć i chemiczne środki czystości są tylko grafiki drukowane na folii i dodatkowo zabezpieczone laminatem. W przypadku innych materiałów dozwolone jest delikatne czyszczenie przy pomocy miękkiej, suchej szmatki.

 
Masz pytania? Napisz do nas.
x
Formularz kontaktowy