Ponad 100 milinonów fototapet do biura i salonu, kuchni, łazienki oraz pokoju dla dziecka.

dział obsługi klienta: 530 981 639

O nas

Serwis www.dekoracjascian.com jest własnością Agencji Reklamowej Czyżkowski.net i stanowi jedną z istotnych gałęzi działalności naszej firmy.

Drukiem i montażem fototapet zajmujemy się od 2010r. Przez ten okres zrealizowaliśmy setki zleceń związanych z tematyką dekoracji ścian. W 2012r. narodził się pomysł uruchomienia serwisu internetowego, dzięki któremu nasi Klienci mają ułatwiony dostęp do szerokiej bazy zdjęć. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z ogólnoświatowym bankiem zdjęć www.fotolia.com  Na chwilę obecną zbiór ten przekracza 100 milionów ilustracji i dalej się powiększa.

Jeśli chodzi o produkcję fototapet to posiadamy doświadczenie oraz zaplecze maszynowe, w tym drukarkę wielkoformatową Epson SC 30610 zakupioną z myślą o wysokiej rozdzielczości i jakości druków. Wykorzystywana technologia tuszy UltraChrome GS2 zapewnia bezwonne, ekologiczne oraz bezpieczne dla zdrowia wydruki.

Serwis internetowy www.dekoracjascian.com ciągle się rozwija. Nasi programiści pracują nad nowymi funkcjami strony, które umożliwiają wygodne zamawianie fototapet przez Internet.

Współpracujemy z wieloma firmami, które cenią sobie naszą jakość oraz szybkie terminy realizacji. Naszymi stałymi odbiorcami poza klientami indywidualnymi są m.in przedsiębiorstwa meblowe, szklarze, architekci, dekoratorzy wnętrz oraz sklepy z materiałami wykończeniowymi i dekoratorskim.

Podsumowując jesteśmy firmą nowoczesną oraz godną zaufania, która z wielką przyjemnością i zaangażowaniem zajmie się przygotowaniem fototapet, obrazów, plakatów oraz naklejek potrzebnych do Twojego wnętrza.

 
Masz pytania? Napisz do nas.
x
Formularz kontaktowy