Promocja

Suspendisse eget arcu vitae leo rutrum tempus. Nunc bibendum mi in augue. Aliquam ut leo.

Współpraca

Serwis dekoracjascian.com skierowany jest również do przedsiębiorstw zajmujących się szeroko rozumianym wykończeniem wnętrz. Naszymi partnerami są architektekci, dekoratorzy, firmy remontowe, stolarze, sklepy meblowe, szklarze oraz sklepy z materiałami wykończeniowymi.

Do dyspozycji firm współpracujących są przedstawiciele handlowi, graficy oraz montażyści.

SPRZEDAŻ
Sprzedaż fototapet, plakatów, naklejek, obrazów odbywa się za pośrednictwem partnerów serwisu dekoracjascian.com.

MARKETING I REKLAMA
Ze swojej strony właściciel serwisu dekoracjascian.com w ramach współpracy zapewnia pełne wsparcie marketingowe dostarczając wzroniki, ekspozytory, materiały promocyjne (ulotki, katalogi, broszury, banery, naklejki do oznakowania punktów).

Strona internetowa www.dekoracjascian.com jest reklamowana w sieci w celu zwiększenia swiadomości marki wśród potencjalnych klientów.

ZAMÓWIENIA
Realizacja zamówień dzieli się na kilka etapów: wybór zdjęcia, przygotowanie wizualizacji (kadru) przez grafików, druk, dostarczenie gotowego produktu.

MONTAŻ
Na zlecenie i w imieniu partnera montażyści serwisu dekoracjascian.com mogą u klienta wykleić fototapetę na ścianie oraz w przypadku dostarczenia materiału do pracowni zamontować naklejkę na płycie meblowej lub szkle.

KORZYŚCI
1) Do dyspozycji klientów jest ponad 35 000 000 obrazów.
2) Wysoka jakość wydruków i materiałów.
3) Szybkie terminy realizacji.
4) Wsparcie graficzne i marketingowe.
5) Szkolenia umożliwiające zwiększenie sprzedaży.
6) Rabaty.