Promocja

Suspendisse eget arcu vitae leo rutrum tempus. Nunc bibendum mi in augue. Aliquam ut leo.

O nas

Serwis dekoracjascian.com jest własnością Agencji Reklamowej Czyżkowski.net i stanowi jedną z gałęzi szerokiej oferty firmy.

Drukiem i montażem fototapet zajmujemy się od 2010r. Przez ten okres zrealizowaliśmy setki zleceń związanych z tematyką dekoracji ścian. W 2012r. narodził się pomysł uruchomienia serwisu internetowego, dzięki któremu klienci mieliby dostęp do szerokiej bazy zdjęć. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z ogólnoświatowym bankiem zdjęć fotolia.com. Na chwilę obecną zbiór ten przekracza 35 000 000 ilustracji i dalej się powiększa.

W listopadzie 2012r. pojawiła się w naszej firmie nowa drukarka wielkoformatowa Epson SC 30610, zakupiona z myślą o drukach wysokiej rozdzielczości i jakości. Nowa technologia tuszy UltraChrome GS2 zapewnia bezwonne oraz ekologiczne wydruki.

Nie spoczywamy na laurach, serwis internetowy dekoracjascian.com ciągle się rozwija. Nasi programiści pracują nad nowymi funkcjami strony, które umożliwiają wygodne zamawianie fototapet przez Internet.

Współpracujemy z wieloma firmami, które cenią sobie jakość oraz terminy realizacji. Naszymi klientami po za osobami fizycznymi są przedsiębiorstwa meblowe, architekci, fotografowie, szklarze oraz sklepy z materiałami wykończeniowymi.

Podsumowując jesteśmy firmą nowoczesną oraz godną zaufania, która z wielką przyjemnością zajmie się przygotowaniem fototapet, obrazów, plakatów czy naklejek potrzebnych dla Twojego wnętrza.