Promocja

Suspendisse eget arcu vitae leo rutrum tempus. Nunc bibendum mi in augue. Aliquam ut leo.

Najczęstsze pytania

W jaki sposób mogę złożyć zamówienie?

  1. W naszych galeriach wyszukaj zdjęcie spełniające Twoje oczekiwania. Jeżeli masz inny pomysł na fototapetę przyślij nam swoje zdjęcie.

  2. Po przez kreator możesz samodzielnie wykadrować obraz, obliczyć cenę oraz złożyć zamówienie.

  3. Na podstawie Twojego kadru i opisu przygotujemy produkt zgodny z Twoimi wytycznymi.

  4. Otrzymasz od nas wiadomość z danymi do przedpłaty oraz podsumowaniem zamówienia.

  5. Po zaksięgowaniu wpłaty, fototapeta zostanie wysłany na wskazany przez Ciebie adres.

Jak znaleźć zdjęcie o określonym motywie i tematyce?

W naszych galeriach jest ogromny wybór wzorów i motywów - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ułatwieniem w szukaniu jest podział na kategorie i podkategorie, dzięki którym wyszukiwanie grafik jest jeszcze łatwiejsze. Na stronie znajduje się wyszukiwarka, która może również posłużyć do znalezienia odpowiedniej fototapety. Wystarczy wpisać słowo kluczowe, które najtrafniej będzie opisywać to, czego Państwo szukają.

W jaki sposób mogę zapłacić za zamówiony towar?

W serwisie dekoracjascian.com oferujemy towary produkowane wyłącznie na indywidualne zamówienie i pod konkretny wymiar podany przez klienta, dlatego konieczne jest opłacenie zamówienia przed rozpoczęciem jego realizacji. Po złożeniu zamówienia wysyłamy e-mail z danymi do przedpłaty.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówień staramy się zamknąć w ciągu 3 dni roboczych licząc od zaksięgowania wpłaty. W wielu przypadkach termin ten wynosi 48 godzin. W wyjątkowych sytuacjach produkt może być gotowy po 24 godzinach.

Jak przygotowana jest fototapeta do montażu?

W przypadku dużych powierzchni, fototapeta dzielona jest na kilka rolek z zakładem 2cm. W celu zabezpieczenia krawędzi fototapety podczas wysyłki, dookoła obrazu pozostawiamy biały margines, który należy obciąć przed montażem.

Jak naklejać fototapetę?

Fototapety produkowane na zamówienie są na tyle specyficznym produktem, że najważniejszą sprawą jest dokładne zapoznanie się z instrukcją klejenia fototapet. Klejenie odbywa się przy pomocy specjalnego kleju.

Czy i komu mogę zlecić montaż fototapety?

Skontaktuj się z nami i dowiedz o możlwiość umówienia montażu fototapety przez fachową ekipę. Cena takiej usługi ustalana jest indywidualnie i zależy od wielu czynników.

A co jeśli fototapeta mi się nie spodoba i chciałbym zamienić ją na inną?

Fototapeta będzie wyprodukowana specjalnie dla Ciebie i na wymiar Twojej ściany. Dlatego ważne jest, aby zakup był dobrze przemyślany, gdyż w takim przypadku nie będzie możliwości zwrotu lub wymiany na inną fototapetę.

Co zrobić, gdy towar jest niezgodny z zamówieniem?

Jeśli cokolwiek jest nie tak z zamówionym towarem koniecznie jak najprędzej skontaktuj się ze sprzedawcą telefonicznie lub mailowo. Postaraj się najdokładniej opisać swoje uwagi, dobrze jeśli możesz zrobić zdjęcia. Bądź spokojny – załatwimy wszystko tak, że będzie dobrze.

Warto od razu zaznaczyć, że możliwe są nieznaczne różnice w odcieniach kolorów tych które widać na monitorze komputera od tego co widać na wydruku. Kolory na monitorze „świecą” natomiast na fototapecie nie, dlatego nasze oko może nieco inaczej je widzieć. Drobne odstępstwa od nasycenia kolorów mogą wynikać również z użytych materiałów. Naprzykład kolory zupełnie inaczej przedstawiają się wersji błyszczącej i matowej.

Zatem nieznaczne różnice w nasyceniu kolorów czy ich odcieniu nie czynią fototapety „towarem niezgodnym z zamówieniem”.

Jak wygląda procedura ewentualnej reklamacji?

Przed przyklejeniem fototapety, należy rozwinąć wszystkie jej części (bryty) i dokładnie sprawdzić zgodność z zamówieniem oraz poprawność wykonania: wymiary, ilość brytów, dopasowanie poszczególnych części wydruku, laminat, jakość grafiki. Wszelkie niezgodności należy zgłosić przed wykonaniem montażu.

Tapety zerwane ze ściany nie podlegają reklamacji. Tapet produkowanych „na wymiar” nie można zwrócić poza uzasadnionymi wadami w produkcji.

Czy fototapety są odporne na ścieranie i wilgoć?

Fototapety drukowane na folii zabezpieczane są bezbarwnym laminatem, który chroni powierzchnię wydruku przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz brudem i wilgocią.  W każdej chwili można umyć fototapetę środkiem chemicznym, bez obawy, że zostanie rozmyta czy rozpuszczona powierzchnia zadrukowana.